CENÍK

Pokud se rozhodnete využít mých služeb, předkládám vám zde svůj ceník, protože za každou odvedenou práci je potřeba zaplatit :-). Také obchodní podmínky, aby bylo předem jasné, za jakých podmínek budeme spolupracovat.


ARTETERAPIE - ARTEFILETIKA

Pomocí tvůrčího procesu a následného rozhovoru je možné rozebrat osobní situaci, uvědomění si a pojmenování svých pocitů a emocí. Díky této komunikaci je možné nalézt řešení problému a jeho zpracování.

 • individuální arte-terapie - 1.000,- Kč (1 - 1,5 hodiny)
 • děti do 15-ti let - 800,- Kč (1 hodina)
 •  rodinná arte-terapie (1,5 - 2 hodiny)  - rodič + 1-2 děti - 1.200,- Kč,- oba rodiče + 1-2 děti - 1.500,- Kč, terapie s dalšími členy rodiny (cena dohodou)
 • "uzavřená skupina" - pokud si přejete vytvořit nebo zachovat svojí skupinu (min. 4 - max. 6 osob), je možné se dohodnout individuálně. Cena 1.000,- Kč/hod, vždy vč. veškerého materiálu. Časová dotace je 3 hod. Platba předem.

DOPORUČUJI si předplatit minimálně 5 sezení (aby lépe proběhl proces uvědomění si podstaty problému a byl dostatek času, naučit se řešit je vlastními silami)


Bachovy květové esence

Cena za Bachovy květové esence je závislá na výběru konzultace a zvoleném způsobu namíchání esencí. Můžete si vybrat z několika možností.

 • osobní konzultace 500,- Kč (cca 45 - 60 min) vč. lahvičky s namíchanou esencí na míru přímo pro Vás
 • kontrolní konzultace po terapii  200,- Kč (cca 15 - 20 min)  vč. lahvičky s novou namíchanou esencí na míru
 • esence pro Vás, jinou osobu nebo vašeho zvířecího miláčka 350,- Kč (cca 30 min) vč. lahvičky s namíchanou esencí na míru (vytestováno svalovým testem)  
 • esence namíchaná  dle Vašeho přání (bez konzultace)  250,- Kč
 

Lahvičku s Bachovými esencemi je možno zaslat také poštou, bude připočítáno 60,- Kč (poštovné 50,- Kč + balné 10,- Kč).  Zasíláme doporučeným dopisem po připsání částky na náš účet, na dobírku NEZASÍLÁME

Ostatní výrobky dle platného ceníku BACHOVY ESENCE - RESCUE REMEDY  (kapky, sprej, krém, pastilky ...)  najdete v našem E-SHOPU


ONE BRAIN - kineziologie

Pomocí této metody se nám společně podaří nalézt příčinu vašeho problému, odstranění energetického bloku, který ho způsobuje (první setkání cca 2 hodiny, každé další 1,5 hod).

 • dospělí - 1.000,- Kč
 • děti do 15-ti let - 800,- Kč 

Díky svalovému testu získáme informace, zda by bylo vhodné využít jako součást terapie lahvičku s namíchanými Bachovými esencemi (esence vytestované při terapii jsou vhodné pro podporu při řešení vašeho problému- cena lahvičky 100,- Kč


Díky zkušenosti, kterou mám, vím, že je vhodné absolvovat několik terapeutických setkání v určité návaznosti, vždy po domluvě s klientem. Proto jsem pro vás připravila.

TERAPEUTICKÝ BALÍČEK

BALÍČEK PRO DOSPĚLÉ

Uhradíte předem na účet částku 4.500,- Kč

(každé setkání budete mít o 100,- Kč levnější )

 ušetříte 500,- Kč

BALÍČEK PRO DĚTI

Uhradíte předem na účet částku 3.500,- Kč

(každé setkání budete mít o 100,- Kč levnější )

 ušetříte 500,- Kč

V TERAPEUTICKÉM BALÍČKU počítám 5 setkání s časovou dotací pro jedno setkání 1,5 hodiny. 

 

Doporučuji si předplatit TERAPEUTICKÝ BALÍČEK služeb, vždy až po prvním proběhnutém terapeutickém setkání, abychom obě strany měly jistotu, že naše vzájemná spolupráce nám oběma stranám vyhovuje. Tím, že přijmu Vaší platbu se i já zavazuji k tomu, že si na vás vyhradím dostatečné množství času.

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Veškeré terapie, semináře a kurzy je možné hradit v hotovosti nebo převodem na účet 290 038 46 00/2010.

    Vždy je možné využít AKČNÍ cenu pro danou akci - je nutné však dodržet určený termín pro platbu.

    Je možné využít zajímavé nabídky - nákup TERAPEUTICKÉHO BALÍČKU - viz. ceník

    AKCE a SLEVY není možné sčítat

Platby předem

 • Platby předem se provádí na účet číslo 290 038 46 00/2010, do kolonky pro příjemce uveďte jméno klienta
 • Předem přijaté platby nevracím, proto doporučuji si předplatit TERAPEUTICKÝ BALÍČEK služeb, vždy až po prvním proběhnutém terapeutickém sezení, abychom obě strany měly jistotu, že naše vzájemná spolupráce nám oběma stranám vyhovuje. Tím, že přijmu Vaší platbu se i já se zavazuji k tomu, že se na naše setkání připravím a vyhradím si dostatečné množství času.
 •  
 • TERAPEUTICKÝ BALÍČEK musí být vyčerpaný do 12-ti měsíců od jeho úhrady a připsání na účet

Storno podmínky

 • V případě, že máte objednanou terapii a musíte ji z nějakého důvodu zrušit či přesunout na jiný termín, nebudu Vám účtovat žádný storno poplatek v případě, že změnu ohlásíte nejméně 24 hod předem.
 • Pokud na dohodnutou terapii nedorazíte nebo ji zrušíte méně než 24 hodin předem, bude Vám z TERAPEUTICKÉHO BALÍČKU odečteno jedno sezení jako storno poplatek.
 • V případě, že se rozhodnete ukončit naši spolupráci dříve, nemáte nárok na vrácení finanční prostředků.