ARTE HRÁTKY pro ŽENY aneb "Jak poznat samu sebe"

Pokud jste otevřeni k tomu, nahlédnout na obrazy vaší duše, dát jim tvar, barvu a pohyb, pak je tento kurz určený právě pro vás. Zaměříme se na objevování sama sebe a odkrývání skrytých vnitřních zdrojů. Budeme se setkávat v kruhu žen, kde budeme jak individuálně, tak společně pracovat, sdílet, podporovat se...

V praktických a zážitkových setkáních budeme více naslouchat svému JÁ, svému tělu a hledat souvislosti. Hlavní náplní je malování a tvoření na zadané téma.

Nemusíte umět malovat

Přijďte si zažít podporu skupiny a zažít zkušenost, že svět je barevný víc, než si myslíte. Že každý může být spokojený a šťastný, někdy však musíme hledat klíč. V průběhu našeho setkávání se vytvoří bezpečný prostor pro každého, který už je sám o sobě léčivý.

Barevné odpoledne

Co říkají ženy, která už na ARTE HRÁTKY chodily:

"DOVOLIT SI" - to je přesně to, co jsem celou dobu hledala. ARTE mi moc pomohlo si to uvědomit a přiznat. Že jen nemusím, ale taky můžu. Že je to jen na mně. Že to všecko celou dobu vím, jen to úspěšně popírám. Že je to škoda. Nebylo to jednoduché, bolelo to, ale stálo to za to. Je mi hezky na světě. Dovolila jsem si to... Děkuju, Zdeni!
ARTE hrátky pro ženy, Jitka
Pro ty, kteří neví anebo stále ještě váhají nabízím soukromé Artebilancování: Co mi Arte dalo? Rozhodně důvěru ve svou intuici a pocity, přesvědčení že nic není náhoda, umění říci také někdy důrazné NE! a fajn lidi ve skupině. Co mi Arte vzalo? Pocit, že se musím vždycky každému zavděčit, strach dovolit si, mít se ráda, a větu: "Teď už nemám šanci, až někdy v příštím životě!". Díky Zdeni, rozhodně to stálo za to, škoda že jsem tak dlouho otálela.
ARTE hrátky pro ženy, Karolína
Arte hrátky pro ženy mohu všem vřele doporučit. Je to skvělá metoda. Všichni zúčastnění jsou vlastně terapeuti ostatním, i přesto, že se neznají, obrázky mluví za nás. Je v nich obrovská síla. Rozhodně nemějte starost, že neumíte malovat není to o tom, kdo má hezčí obrázek.
ARTE hrátky pro ženy, Míša

... více REFERENCÍ si můžete přečíst ZDE

Na kurzech pracujeme různými výtvarnými technikami, malujeme, kreslíme, pracujeme s imaginací.
Používáme techniku artefiliky a arteterapie. Více info o těchto technikách...

Kdy a kde se semináře konají?

Celkem 8x setkání, vždy ve středu 1x za 14 dní,  17.30 - 20.30 hod
Semináře se konají v Centrum RADOSTNÍK, Koperníkova 41, Plzeň

Kurzovné:

  • Kurzovné 2.890 Kč
  • Pro REZERVACI místa prosím uhraďte zálohu 1.000 Kč

Číslo účtu 2501484372/2010, do platby pro příjemce napište prosím ARTE a svoje jméno.

V ceně je vždy veškerý výtvarný materiál.

Není potřeba mít nějaké zkušenosti, nepotřebujete výtvarné nadání. Stačí vám otevřenost a chuť zkusit něco nového. V každém z nás je kousek hravého dítěte, v každém se skrývá duše umělce. Přijďte je v sobě objevit. Čeká vás setkání se svým vlastním JÁ, sebe-zkušenost, sebe-poznání, možnost něco změnit, objevit a pochopit.

Na co se můžete těšit:

  • cílem není terapie, ale dokázat pochopit, to co se v nás děje, umět pojmenovat emoci, která je s danou tématikou a situací spojená
  • díky kreativnímu vyjádření, relaxaci a hravým setkáním nejen sama se sebou, ale také s dalšími lidmi se naučíme porozumět sami sobě a svému okolí
  • sebepoznání a sebe-pochopení nám dává nový prostor a šanci pro osobní růst a rozvoj
  • na vědomé setkání se svým nevědomím pomocí obrazů
  • zjistíte, že se svými problémy nejste sami
  • získáte čas sama pro sebe

Zažíváme společně úžasné příběhy, jsme často přítomny zázrakům.

S osobním dovolením dotyčných žen, jsem napsala i několik článků na svůj blog:

Zde si můžete přečíst jeden z nich
→ Příběh Ivany, který je ukázkou toho, že ZÁZRAKY se dějí. Jen jim musíme jít naproti.

Krásná, křehká a drsná zároveň
https://www.zdenkasulcova.cz/krasna-krehka-a-drsna-zaroven/

Máte chuť to také zkusit, přihlaste se. Budu se na vás těšit.

Přihlásit se na akci - ARTE hrátky pro ženy

ARTE HRÁTKY pro ŽENY aneb "Jak poznat samu sebe" POKRAČOVACÍ KURZ

Často se mi stává, že ženy po ukončení kurzu ARTE hrátky chtějí pokračovat. Dál hledat, skládat, tvořit si svůj NOVÝ život. Chtějí dál vnímat a užívat si změnu, která se děje.

Vnitřně cítí svoji sílu, odhodlání a chuť pokračovat v cestě, které se otevírá. Začínají si uvědomovat a více vnímají svoje JÁ. Podaří se jim objevit svoje vnitřní zdroje, začínají více vnímat svoje tělo a chtějí víc.


Vždy vznikne nádherná atmosféra v kruhu žen, které se vzájemně podporují. Dokáží si vzájemně předávat svoji sílu. Zkušenosti, které získaly díky svým životům. Díky maskám a rolím, které někdy dobrovolně, někdy ne nasazujeme a hrajeme. Jsme dcery, matky, maminky, manželky, babičky, milenky, tety... ale chceme být ŽENY a cítit to skutečná JÁ, které uvnitř každé z nás opravdu je, ale musíme se naučit ho probudit.

Zvu vás na další cestu hledání...

V dalších osmi praktických a zážitkových setkáních budeme znovu zažívat podporu skupiny, ale už mnohem více naslouchat a vnímat svoje JÁ. Objevovat, hrát si, dávat i brát, každá tak, jak to umí jen ONA, protože každá jsme jedinečná :-). Budeme opět pracovat technikou artefiliky a arteterapie. Více informací...