Objednávka e-booku 8+1 tip... a "Život je radost"

  • 1
    ANO
    Vyplněním Objednávky si objednávám e-book 8+1 tip... a "Život je radost" v hodnotě 350 Kč
  • 2
    ANO
    Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadávané při vyplňování objednávky, především emailovou adresu, na kterou chci e-book zaslat

Ať je čas, který strávíte společně s vašimi dětmi, plný radosti 🙂

Děkuji

Přeji vám...

V případě, že vám  e-book nepřinese, co očekáváte, bez otázek vám na požádání do 30-ti dnů vrátím peníze zpět.

Zde je několik referencí od spokojených klientů

"Je mi ctí, že jsem dostala důvěru od Zdeničky a mohu tak ohodnotit její krásný e-book. Je inspirující, nabíjející a plný důležitý informací pro rodiče, kteří mnohdy u svých dětí tápou a neví, jak naložit s dětskými emocemi, mnohdy hodně složitými. Líbí se mi, že tento materiál je doplněn o „reálné příběhy“ a ne jen strohými informacemi. Již jsem vyzkoušela pár typů a ono to funguje!!! J Vřele tedy doporučuji ostatním rodičům!!!!"
Eva Kuželková, Babycentrum Rokycany, matka tří dětí
Když se mi dostal do ruky E-book Zdeňky, moc jsem nevěděla, co od něj mám čekat. Článků a knížek na téma, jak zlepšit život či vztah se svými dětmi existuje spousta. E-book 8+1 tip... a život je radost mě ale naprosto nadchnul. Je napsaný lidskou formou a především obsahuje jasné a konkrétní rady, které je možné začít ihned praktikovat. Zároveň mě knížka přivedla k zamyšlení nad tím, jak přistupuji ke svým dětem a blízkým a ke svému životu vůbec. V dnešní uspěchané a egoistické době je dobré se zastavit a zamyslet na tím, co má v našem životě opravdový význam. E-book proto doporučuji každému, komu záleží na jeho okolí, rodině a na tom, jaký život vlastně žije.
Míla Martínková, www.milamartinkova.cz

Potřebujete poradit? Kontaktujte mě

Zdeňka Šulcová - 777 098 383, email: zdenkasulcova@seznam.cz