NABÍDKA tipů, checklistů ZDARMA pro VÁS

Co potřebuješ vědět než se rozhodneš začít se síťovým marketingem?

Průvodce síťovým marketingem

připravuji pro Tebe

14 kroků
k úspěšné kariéře

12 kroků
k úspěchu

připravuji pro Tebe

Chceš být šťastná a spokojená žena, mít šťastné a spokojené děti? 

3 kroky ke změně
3 kroky k úspěchu a sebevědomí

1. CO a JAK udělat JINAK
2. JAK najít ODVAHU vykročit
3. JAK začít ŽÍT s lehkostí

TIPY, které můžeš začít dělat hned.

Víkend pro ženy

Jak mít doma spokojené a šťastné dítě

Naučíte se jednoduchým způsobem komunikovat, nejen se svými dětmi 🙂

Po přečtení uděláte svůj první krok na společné cestě ke šťastnému a spokojenému životu spolu s vašimi dětmi.
První krok k tomu, aby z vašich dětí vyrostli spokojení a sebevědomí lidé.
Na vaši tvář se vrátí úsměv :-). Bude vás to bavit.

TIPY, které můžeš začít dělat hned.

Co pro vás tvořím

E-BOOKY

Jsi žena na mateřské nebo je ti trochu víc a chceš začít podnikat, aby sis splnila své sny i přání své rodiny?

Najdete tu praktické návody, tiky a triky, díky kterým se budete cítit lépe.
Objevíte svoje talenty a dary, poznáte svoje slabé a silné stránky, naučíte se pečovat o sebe, svoje duši, svoje tělo a budete ŠŤASTNÁ a SPOKOJENÁ ŽENA.

KURZY

21denní "Cesta ke změně"
Osobní restart
Podnikání jako životní styl

Řekli o mně a mojí práci

Pozitivní zkušenosti paní Zdeňky mě přesvědčily a přihlásila jsem devítiletého syna na hodiny arteterapie. Před první hodinou měl syn obavy, ale Zdeňka si ho svým přístupem velmi rychle získala, takže začal kurz navštěvovat pravidelně. Já jsem zaznamenala výraznou změnu v tom, že začal vyjadřovat své pocity....Po každém arte je veselý, uvolněný a sdílný. Doporučuji všem rodičům vyzkoušet tuto cestu - budou se cítit v rovnováze nejen jejich děti, ale i oni.
Alice Monhartováwww.skutecnezdravaskola.cz
Paní Zdeňka mi dala možnost poznat více své vnitřní já. Dokážu se teď se svými problémy lépe vyrovnávat. Po každém arte odcházím s lepším pocitem a cítím větší duševní pohodu.
Katka R.
"DOVOLIT SI" - to je přesně to, co jsem celou dobu hledala. ARTE mi moc pomohlo si to uvědomit a přiznat. Že jen nemusím, ale taky můžu. Že je to jen na mně. Že to všecko celou dobu vím, jen to úspěšně popírám. Že je to škoda. Nebylo to jednoduché, bolelo to, ale stálo to za to. Je mi hezky na světě. Dovolila jsem si!
Jitka
Děkuji za možnost seznámit se s paní Zdeňkou Šulcovou. Absolvovala jsem pod jejím vedením kurz Arte malování pro maminky a následně i kurz Arte maminky s dětmi. Oba kurzy byly profesionální, poučné, příjemné a hlavně vedené s láskou od srdíčka. Za vše Zdeňce Šulcové moc děkuji🥰. maminka Jarka Žáková, 3 děti
maminka Jarka Žáková, 3 děti
Z mé strany šlo o první takto využitý víkend. Jsem doma asi 4 hodiny a stále jsem plná všeho. Lásky, přátelství, pochopení, bolesti i pláče. Ale už teď vím, že příště pojedu bez strachu, obav a hloupých předsudků. Není to o místě, počasí. Veškerý čas jste plně semknutý s lidmi, sdílíte jejich štěstí, bolest, radost. Neumím to napsat jinak, takto jsem tenhle víkend vnímala já.
Veronika Tožičková
Obrátila jsem se na Zdeňku, protože jsem se sama v sobě ztrácela a nevěděla jsem kudy kam. Cítila jsem, že potřebuji něco změnit. Ale nevěděla jsem co, ani jak. Díky opakované terapii jsem dokázala najít sama sebe, svoji hodnotu a směr. Přestala jsem hledat výmluvy a začala hledat způsoby k tomu, aby byl můj život lepší na všech úrovních a začala se věnovat tomu, co mě vždy přitahovalo – aromaterapii.
Šárka Beranováhttps://www.facebook.com/Provonena
Zdeničku Šulcovou jsem poznala přes kineziologii. V duchu stále děkuji člověku, který mě na ni dal kontakt. Bylo a stále je to pro mě setkání: • s půvabným a laskavým člověkem po všech stránkách • s dokonalou profesionalitou a lidskostí • s bytostí, která mě pomohla, pomáhá, inspiruje a posouvá dál Naše další společná cesta překročila hranice kineziologie a vše co se po této cestě odehrává, je inspirující, osvobozující, motivující, objevné a krásné. Naše kineziologické setkání pozitivně ovlivnilo mé zdraví, přineslo vnitřní klid a zbavilo mě obav. Naše ostatní setkávání mě přináší radost, nalézání nových zkušeností a setkávání s dalšími skvělými lidmi Zdeničku bych doporučila všem, kteří hledají klid, zdraví, pohodu, cestu k sobě, cestu k ostatním doporučuji – poznejte ji.
Alena Sklenickova

O mně

Společně najdeme talenty a dary, které má každý z nás.
Ráda inspiruji a podporuji. Pomáhám uvědomit si svoji hodnotu,
najít sebejistotu a ztracené sebevědomí.

Vytvářím programy pro osobní rozvoj dětí i dospělých, jsem autorkou projektu SNADNÉ UČENÍ a již několik let pomáhám dětem a jejich rodičům zvládat různé životní situace.
Učím je spolu - pracovat a spolu - komunikovat. Tak, aby dokázali společně i samostatně nalézt sebejistotu a důvěru ve vlastní schopnosti.

Nedílnou součástí osobního rozvoje je také péče o sebe a o svoje zdraví. Spolupracuji s firmou JUST CS, kde jsem nejen organizátorka, ale také školitelka. V současné době je v mém týmu více než sto „ justích“ poradců, se kterými se společně vzděláváme, předáváme si nové informace a zkušenosti.

Novinky z mého světa

Chcete dostávat novinky z mého světa? Dozvědět se o nových článcích, kurzech, produktech? Napište mi svoji adresu a budu se na vás těšit ve vaší e-mailové schránce.

Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko „Odebírat novinky“ souhlasíte s mými zásadami ochrany osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace o novinkách. Z odběru novinek se můžete kdykoliv odhlásit v každém e-mailu.

Buďme ve spojení na Facebooku!
Staňte se fanouškem stránky ARTEHRÁTKY

Inspirujte se, čtěte, sledujte, komentujte, studujte, nasávejte atmosféru. Na FB sdílím novinky ze svého světa, ale také různé inspirativní nápady, postřehy…