Miluji svojí práci, práci s lidmi. Když mohu předávat co umím, když mohu motivovat druhé ke změně, když mohu podávat ruku na cestě za svým JÁ. Když mohu být u toho.


Za vaše reference jsem vám nesmírně vděčná a velice si jim vážím.


Vaše zpětná vazba, spokojenost a nadšení ať už z kurzů, individuální práce nebo projektu Snadné učení, je přesně to, co mě dodává energii, posouvá dál. Přesně to, díky čemu vznikají další nápady, nové projekty, nové články.


Moc vám všem za tu nádhernou sílu a energii, kterou mi tímto dáváte, děkuji.

REFERENCE

Zase další agresivní záchvat mého čtyřletého syna. Už jsem z toho úplně vyřízená. Jednou je to strkání dětí na hřišti, jindy zas facka své mladší sestřičce, pak zas zuřivost, když nejde něco postavit z lega. Už od jeho dvou let se s ním děsím navštívit cvičení s dětmi, protože vím, že strčí do chlapečka div ho nezmrzačí. Vymlouvám se, když mi kamarádky se stejně starými dětmi nabídnou, ať s nimi jdu do kavárny s dětským koutkem. Děsím se, kdybysme měli jít kolem dětského hřiště, protože se určitě s někým nepohodne a dá poslední ránu. Nemůžu ho nechat ani na vteřinu bez dohledu, když je jeho mladší sestřička poblíž, protože rána rukou, legem nebo knížkou je jistá. Dostala se mi do ruky knížka o bachových esencích. Byly tam popsané esence proti agresivitě. Už jsem je chtěla koupit, ale řekla jsem si, že to raději s někým zkonzultuji. Na internetu jsem našla kontakt na Zdeňku Šulcovou a od té doby se začal psát jiný příběh mého života. Na základě svalového testu, který paní Šulcová provedla, přišla na příčiny chování mého syna a namíchala mu kapičky. Bylo to až neuvěřitelné, jak agresivita mizela. Bohužel kapky jsme dobrali a vše se začalo vracet do starých kolejí. Museli jsme se je nechat ještě dvakrát namíchat. Paní Šulcová stále přemýšlela, co dál, aby se stavy nevracely a doporučila mi kineziologii one brain. Nejdřív se mi do toho nechtělo, ale pak mi můj šestý smysl řekl, ať to zkusím. Musím říct, že jsem se po kineziologii vnitřně zklidnila, daří se mi být mnohem častěji nad věcí, cítím se šťastnější a mám mnohem větší radost ze života. Kubík je teď mnohem pohodovější a já vím, že mi Zdeňka Šulcová pomohla vystoupit ze začarovaného kruhu, kdy já na syna přenášela moji nepohodu a on se pak choval, jak jsem popisovala. Otevřela mi oči a z nás se teď díky ní začínají stávat úžasní parťáci. Díky Zdeňko!

Bachovy esence, kineziologie - Petra G.

"DOVOLIT SI" - to je přesně to, co jsem celou dobu hledala. ARTE mi moc pomohlo si to uvědomit a přiznat. Že jen nemusím, ale taky můžu. Že je to jen na mně. Že to všecko celou dobu vím, jen to úspěšně popírám. Že je to škoda. Nebylo to jednoduché, bolelo to, ale stálo to za to. Je mi hezky na světě. Dovolila jsem si to... Děkuju, Zdeni!

ARTE hrátky pro ženy, JItka

Jindrovi se na Snadném učení líbilo a máme pocit, že se ujistil o tom, že je možné mluvit o větším množství témat, než si kdy myslel. A navíc se vyjádřil, že na hodiny k Vám kdykoliv a rád. Tak s ním, prosím, počítejte na další část Snadného učení. My si teď už jen přejeme, aby si vše - kroužky i Snadné učení - časově sedly.

SNADNÉ UČENÍ - maminka Hanka B., syn Jindra

p. Zdeňka Šulcová v Radostníkovi mi dala možnost poznat více své vnitřní já. Dokážu se teď se svými problémy lépe vyrovnávat. Po každém arte odcházím s lepším pocitem a cítím větší duševní pohodu. Děkuji

Katka R., 16 let, Arte hrátky pro slečny

Děkuji za setkání s p. Šulcovou, která mi otevřela oči. Měla jsem možnost účastnit se kurzu ARTE hrátky pro ženy a také akce, která byla připravena pro rodiče a děti. Můj syn navštěvuje kurzy pro děti, které paní Šulcová vede. Dokáže velmi citlivě komunikovat s dětmi i o věcech, které jsou pro ně hodně nepříjemné. Můj syn se na akce s ní vždy velice těší a když ho něco trápí nebo se mu o něčem nechce mluvit, vždy odpoví, že to řekne jenom paní Šulcové. Ještě jednou děkuji

ARTE hrátky pro ženy a kurzy pro děti, Zuzana H., 34 let, Plzeň

O kurzu jsem se dozvěděla z letáčku a tušila jsem, že Aničce paní Zdeňka, prostředí i děti pomůžou. Naučila se zvládnout jednoduché cviky, které jí pomáhají zvládnout situace, kdy se cítí nejistá a nevěří si. Na každý kurz se moc těšila a skvěle zapadla mezi ostatní děti. Děti Aničce radily v situacích, kdy nevěděla, jak se zachovat a lektorka je jemně naváděla a povzbuzovala. Paní Zdeňka má děti velmi ráda a je cítit, že svou práci miluje a dělá naplno. Velmi děkujeme.

SNADNÉ UČENÍ - maminka Vlaďka S., dcera Anička

Dobrý den paní Šulcová, zakoupila jsem si Váš e-book a máme s Lucinkou naprosto perfektní výsledky. Je otevřená, komunikativní a zapojuje se do kolektivních her. Domácí spory řešíme dohodou. S přátelským pozdravem

E-book 8+1 TIP... a "Život je radost", maminka Alena K.

Náhodné setkání se Zdeňkou Šulcovou mi poskytlo informaci o možnosti kurzu arteterapie pro děti. Její pozitivní zkušenosti mě přesvědčily a přihlásila jsem devítiletého syna na hodiny arteterapie. Před první hodinou měl syn obavy, ale Zdeňka si ho svým přístupem velmi rychle získala, takže začal kurz navštěvovat pravidelně. Já jsem zaznamenala výraznou změnu v tom, že začal vyjadřovat své pocity....Po každém arte je veselý, uvolněný a sdílný. Doporučuji všem rodičům vyzkoušet tuto cestu - budou se cítit v rovnováze nejen jejich děti, ale i oni.

ARTE hrátky pro děti - Alice Monhartová, www.skutecnezdravaskola.cz

"POMOHU VÁM I VAŠIM DĚTEM STÁT SE SPOKOJENÝM A SEBEVĚDOMÝM ČLOVĚKEM."

  • Společně najdeme cestu k vaší spokojenosti
  • Nejen vy, ale i vaše děti - budete prožívat život plný radosti a spokojenosti.
  • Vyberte si zde způsob práce, který vám vyhovuje.

Práce ve skupině

Setkáme se společně na kurzu, semináři nebo přednášce. S vámi bude vždy jen malý počet lidí (max. 8-10), aby mohl  být vytvořený bezpečný prostor pro všechny. Miluju sílu a zpětnou vazbu při skupinové práci, která nám vždy pomáhá podívat se  na naše téma ještě z jiných úhlů.

Individuální práce

Můžeme se také setkávat  jen vy a já, pracovat individuálně. Pokud chceme v našem životě změnu, musíme začít pracovat nejdříve na sobě. Nikdo a nás nic neudělá. Mohu být ten, kdo vám na vaší cestě podá ruku a pomůže vám najít motivaci.

V rámci své přípravy na výtvarný kroužek, s prvky arteterapie a artefiletiky, který jsem zamýšlela nabízet pro děti i dospělé, jsem se seznámila s paní arteterapeutkou Zdeňkou Šulcovou. Paní Šulcová již měla bohaté zkušenosti v oblasti práce s dětmi, kde užívala prvky arteterapie a artefiletiky. Vedla již dlouhou dobu své centrum Radostník, kde pracovala jak s dětmi, tak s rodiči. Po domluvě se Zdeňkou jsem měla možnost být přítomna hodiny nazvané artehrátky s dětmi. V průběhu hodiny byly děti aktivně zapojeny do práce, měly možnost nahlédnout jak do svého nitra, tak prostřednictvím závěrečného sdílení vytvořeného díla, do světa svých kamarádů. Také jsem pozorovala, jak přítomnost „imaginárního“ kamaráda Edy Radostníka děti nabudila k další akci a zapojila je do hry. Hodina se mi velmi líbila. Ke Zdenčině přístupu k dětem mohu říci, že svoji práci dělá jak srdcem, tak užívá veškeré získané vědomosti a zkušenosti. Zdenčina práce spočívá, v práci také především s dětmi, které jsou nějakým způsobem handicapované, ať už mají problémy se soustředěním či jiné poruchy učení, kdy hodiny artehrátek jim pomáhá zklidnit se a lépe se soustředit. Pokud cítíte, že právě tento způsob by mohl pomoci Vašim dětem se zklidněním či relaxací, vřele Vám doporučuji, aby jste paní Zdeňku Šulcovou kontaktovali. S pozdravem a přáním všeho dobrého Vám a Vašim dětem Mgr. Lenka Kindelmannová

Mgr. Lenka Kindelmannová

SEMINÁŘE A KURZY

 ŽENY

Miluji práci s lidmi. Když mohu ŽENÁM předávat co umím, když mohu motivovat druhé ke změně, když mohu podávat ruku na cestě za svým JÁ. Když mohu být u toho.

Pro všechny ženy, které jsou skvělé manželky, dcery, matky..., ale chtějí být také  ÚŽASNÉ ŽENY.

 DĚTI

Miluji práci s dětmi. Když s nimi mohu tvořit, pracovat, malovat a kreslit. Při kurzech být snimi, sedět s nimi na zemi a být součástí jejich úžasného světa. Plně respektuji jejich moudrost a přiznám se vám, učím se já od nich :-).

RODIČE  a DĚTI

Rodina byla a je v mém životě velice důležitá, vždycky jsem ji ctila a respektovala.

Mám moc ráda společné kurzy dětí a rodičů, kdy jsem velmi často svědkem nádherných okamžiků pochopení.

KONZULTACE A  TERAPIE

ARTETERAPIE - ARTEFILETIKA

Bachovy květové esence

kurzy v Plzni, Bachovy esence na míru

ONE BRAIN - kineziologie

"POMOHU VÁM I VAŠIM DĚTEM STÁT SE SPOKOJENÝM A SEBEVĚDOMÝM ČLOVĚKEM."

  • Společně najdeme cestu k vaší spokojenosti
  • Nejen vy, ale i vaše děti - budete prožívat život plný radosti a spokojenosti.
  • Vyberte si zde způsob práce, který vám vyhovuje.

Práce ve skupině

Setkáme se společně na kurzu, semináři nebo přednášce. S vámi bude vždy jen malý počet lidí (max. 8-10), aby mohl  být vytvořený bezpečný prostor pro všechny. Miluju sílu a zpětnou vazbu při skupinové práci, která nám vždy pomáhá podívat se  na naše téma ještě z jiných úhlů.

Individuální práce

Můžeme se také setkávat  jen vy a já, pracovat individuálně. Pokud chceme v našem životě změnu, musíme začít pracovat nejdříve na sobě. Nikdo a nás nic neudělá. Mohu být ten, kdo vám na vaší cestě podá ruku a pomůže vám najít motivaci.