Kineziologie - One brain

Zavři oči a představ si, že je možné změnit svůj život…

 Když věříte, že něco dokážete, nebo nedokážete, máte vždycky pravdu.

Kineziologie One brain

Zavři oči a představ si,
že je možné změnit svůj život…

 Když věříte, že něco dokážete, nebo nedokážete, máte vždycky pravdu.

 

Metoda kineziologie nediagnostikuje ani neléčí.

žlutá

JAK??

Odstraňuje příčinu stresu, tím, že odstraníme a uvolníme energetický tok v těle, dokážeme probudit samo-léčící sílu organismu. Naše tělo dokážeme povzbudit k sebe-uzdravení.

Kineziologie je jedna z nejznámějších metod alternativní medicíny, kterou dnes uznávají psychologové, lékaři, učitelé i laici po celém světě.
Postupně se začíná stále více rozšiřovat tato metoda i u nás.

žlutá

Naše tělo má paměť a uchovává všechny zážitky z naší minulosti.

žlutá

To, že jsme něco zapomněli, neznamená, že to v podvědomí neexistuje.

žlutá

Tyto prožitky nám mohou ovlivňovat naše životy, většinou takovým způsobem, který se nám nelíbí.

V každém věku nás provázejí různé stresové situace, a to již od početí, prenatálního vývoje, porodu, dětství až do dospělosti.

Většinou se jedná o silný emocionální – negativní zážitek, který zanechá po sobě stopu. Každá taková situaci se nám zapíše do mysli (do mozku) a může tak způsobit zablokování energetického proudění.

Z tohoto důvodu pak vznikají různé druhy fyzických a duševních problémů, nemoci, bolesti, alergie, dyslexie, dysgrafie a jiné dysfunkce, různé typy závislostí, fobií ,apod.

Při společné práci se nám podaří emocionální bloky uvolnit a díky tomu dojde k obnovení rovnováhy.

 

Zdeňka Šulcová - Bachové esence, Kineziologie, ArteTerapie

Kineziologii – One Brain jsem studovala intenzivně dva roky u p. Miroslavy Rutové, absolvovala jsem všechny nadstavbové kurzy a speciální semináře. Měla jsem možnost se setkat s jedním ze zakladatelů této úžasné metody kineziologie - One Brain Danielem Whitesidem.

Vím, že díky této metodě kineziologie - One Brain mohu pomáhat nejen sama sobě, svojí rodině a svým blízkým, ale také všem ostatním, kteří budou na sobě chtít pracovat.

Použití metody ONE BRAIN (kineziologie) je prakticky neomezené.

Každý z nás je původcem svých problémů a zároveň zdrojem jejich řešení. Využijte možnost zpracovat svoje negativními programy, které jsou uloženy ve vaší paměti.

Metoda kineziologie Vám skrze pochopení a uvolnění zablokované energie z minulosti, pomůže odstranit bariéry a dá vám možnost svobodně se rozhodovat v přítomnosti.

Každý z nás je původcem svých problémů a zároveň zdrojem jejich řešení.

Vždy je velmi důležité rozhodnout se  sám a chtít změnu !!!

Zase další agresivní záchvat mého čtyřletého syna. Už jsem z toho úplně vyřízená. Jednou je to strkání dětí na hřišti, jindy zas facka své mladší sestřičce, pak zas zuřivost, když nejde něco postavit z lega. Děsím se, kdybysme měli jít kolem dětského hřiště, protože se určitě s někým nepohodne a dá poslední ránu. Nemůžu ho nechat ani na vteřinu bez dohledu, když je jeho mladší sestřička poblíž, protože rána rukou, legem nebo knížkou je jistá. Dostala se mi do ruky knížka o bachových esencích. Byly tam popsané esence proti agresivitě. Na internetu jsem našla kontakt na Zdeňku Šulcovou a od té doby se začal psát jiný příběh mého života. Na základě svalového testu, který paní Šulcová provedla, přišla na příčiny chování mého syna a namíchala mu kapičky. Bylo to až neuvěřitelné, jak agresivita mizela. Bohužel kapky jsme dobrali a vše se začalo vracet do starých kolejí. Museli jsme se je nechat ještě dvakrát namíchat. A dále mi doporučila kineziologii one brain, aby se stavy nevracely. Nejdřív se mi do toho nechtělo, ale pak mi můj šestý smysl řekl, ať to zkusím. Musím říct, že jsem se po kineziologii vnitřně zklidnila, daří se mi být mnohem častěji nad věcí, cítím se šťastnější a mám mnohem větší radost ze života. Kubík je teď mnohem pohodovější a já vím, že mi Zdeňka Šulcová pomohla vystoupit ze začarovaného kruhu, kdy já na syna přenášela moji nepohodu a on se pak choval, jak jsem popisovala. Otevřela mi oči a z nás se teď díky ní začínají stávat úžasní parťáci.
Petra G.

Ceník na konzultace Kineziologie - One brain

Jednorázová konzultace

Balíček 3 konzultací

3 osobní konzultace - 3 x 1,5 hod

V případě zrušení rezervace méně jak 24 hod bude účtován stornopoplatek 50 % z ceny konzultace,
v případě nedostatení se na objednanou konzultaci, bude účtován poplatek 100 % z ceny konzultace.

Děkuji za pochopení a ohleduplnost.

Platný od 1. 9. 2022 Nejsem plátce DPH.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak je konzultace časově náročná?

Setkání/konzultace trvá vždy cca 1 - 1,5 hodiny.

Má KINEZIOLOGIE nějaké kontraindikace nebo omezení?

Metodou kineziologie je možné pracovat bez jakéhokoli omezení, nezáleží zde na věku klienta ani na zdravotním problému. Kineziologii je možné použít u těhotných žen i malých dětí.

Jak vlastně KINEZIOLIGIE funguje?

průběhu (kineziologie) konzultace s klientem jsou pomocí svalového testu vyhledány bloky uložené v podvědomí. Testování probíhá tak, že terapeut jemně zatlačí dlaní na mírně předpažené ruce klienta. Naší mysli/mozku, který v podstatě funguje jako náš biologický počítač, je možné zadat jakoukoli otázku a odpověď ANO - NE dostaneme v podobě jemné změny svalového napětí (sval oslabí nebo se zpevní). Skrze pochopení a uvolnění zablokované energie z minulosti, pomůže kineziologie odstranit bariéry, zpracovat negativními programy, které jsou uloženy v naší paměti a dává nám možnost svobodně se rozhodovat v přítomnosti.

Jak často je nutné KINEZIOLOGII absolvovat, stačí jedna konzultace?

Někdy se na první konzultaci objeví opravdu silné zablokované energie, následně budete mít pocit velké úlevy. Někdy jako klient můžete mít pocit, že to stačí. Bylo by to moc fajn. Je to jistě možné, doporučuji však, když už chceme změnu a rozhodneme se pro ni, tak je vhodné absolvovat alespoň 3 konzultace. Mám proto pro vás připravený i zvýhodněný balíček.

Pokud máte zájem o konzultaci, vyplňte prosím následující formulář a do 48 hodin se vám ozvu a domluvíme si podrobnosti a termín.