Pomáháme rodičům a dětem spolu lépe komunikovat

Snadné učení - moje srdcová záležitost

 • Zdeňka Šulcová
  Velmi jemným, jednoduchým a zábavným způsobem naučíme vaše děti, cítit se lépe, důvěřovat ve svoje schopnosti a věřit, že vždy dokážou najít správné řešení pro svoje „trápení" a „problémy".
 • Zdeňka Šulcová
  Pomůžeme vám rodičům najít k cestu k vašim dětem, naučíme vás společně komunikovat. Ctít a respektovat svoje děti, vnímat každého jako individualitu a osobnost.

Dětství je začátek našeho života, kdy se učíme a vytváříme si naše systémy přesvědčení.

Také ale různé bloky, které nám mohou přinést do života spoustu zbytečných překážek. Proto pomozte vašim dětem, naučit se překážky překonávat.

Sami cítíme, že když je nám dobře, máme dobrou náladu, jsme vnitřně spokojeni a šťastni, dokážeme procházet životem s lehkostí, dokážeme rozdávat lásku a pocit pohody dál, svojí rodině, svým přátelům a svému okolí. Dovolte to samé prožívat také svým dětem.

... nebo se na cestu vydejte společně s vašimi dětmi, uvidíte jaké zážitky a úžasné společné okamžiky vás všechny dohromady čekají. To je něco, co nám nikdo nikdy nevezme.

Zdeňka Šulcová - Bachové esence, Kineziologie, ArteTerapie

První myšlenka projektu „SNADNÉ UČENÍ“ vznikla v r. 2010. Měla jsem vystudovanou metodu ONE BRAIN (kineziologie) a mými klienty byly převážně děti, které řešily svoje, jak fyzické, tak i psychické problémy (například jak zvýšit sebevědomí, jak se zbavit stresu, specifické poruchy učení, dysgrafie, dyslexie). Velice mě překvapovalo, jak velmi malé děti musí čelit závažným problémům, které velmi zásadně ovlivňují jejich životy.

Velice mě překvapovalo, jak velmi malé děti musí čelit závažným problémům, které velmi zásadně ovlivňují jejich životy. A proto vzniklo SNADNÉ ÚČENÍ, protože:

Zdeňka Šulcová
je velmi důležité vážit si sám sebe,
Zdeňka Šulcová
je v pořádku mít pocity a emoce,
Zdeňka Šulcová
je důležité mít zdravé sebevědomí a potřebnou sebejistotu,
Zdeňka Šulcová
a dokázaly věřit, že když doopravdy chci, je možné zvládnout úplně všechno.

Kurzy projektu Snadné učení

 • Zdeňka Šulcová
  Chcete se naučit lépe komunikovat se svými dětmi? Lépe vnímat jejich, ale také svoje potřeby?
  Díky tomu se budou dít u vás doma zázraky 🙂
 • Zdeňka Šulcová
  Chcete udělat ze školní přípravy a domácích úkolů zábavu? Víme jak na to.
  Naučíme vás jednoduché cviky, které vám pomohou zapojit obě mozkové hemisféry. Budete cvičit s Edou Radostníkem a bude vás to jistě bavit.
 • Zdeňka Šulcová
  Chcete zažít u vás doma s dětmi pohodu?
  Naučíte se vzájemně se respektovat, nebudete se hádat a zlobt se na sebe. Naopak, budete se na sebe těšit.
 • Zdeňka Šulcová
  Chcete poznat osobně Edu Radostníka?
  Budete mít nového kamaráda, který je vždycky připravený vás vyslechnout a být vám na blízku.

Je spousta otázek, které bychom si mohli položit. Na některé z nich se hledají odpovědi lépe, na některé hůř. Kurzy SNADNÉ UČENÍ jsou účinnou metodou, která pomáhá nalézt odpovědi na naše otázky. Pro děti příjemným a jednoduchým způsobem se dostaneme na kloub problému, který naše dítě trápí a pokusíme se společně nalézt způsob jeho řešení.

Kurzy se skládají ze 3 cyklů

Každý cyklus kurzů obsahuje tři tématicky zaměřené kurzy, kurzy na sebe navazují.

Cyklus Snadné učení I

... pro děti

TÉMATA jednotlivých lekcí:

 • Náladometr
 • Škola a JÁ
 • Sebejistota, sebevědomí a JÁ

Cyklus Snadné učení II

... pro děti

Cyklus Snadné učení III

... pro děti a rodiče

TÉMATA jednotlivých lekcí:

 • Vizitka naši rodiny
 • Hledáme společně témata
 • Místo dětí v našem životě

Kurzy se skládají ze 3 cyklů

Každý cyklus kurzů obsahuje tři tématicky zaměřené kurzy, kurzy na sebe navazují.

Cyklus Snadné učení I

... pro děti

TÉMATA jednotlivých lekcí:

 • Náladometr
 • Škola a JÁ
 • Sebejistota, sebevědomí a JÁ

Cyklus Snadné učení II

... pro děti

Cyklus Snadné učení III

... pro děti a rodiče

TÉMATA jednotlivých lekcí:

 • Vizitka naši rodiny
 • Hledáme společně témata
 • Místo dětí v našem životě

Kurzy jsou poskládány tak, aby na sebe jednotlivě a systematicky navazovaly. Děti tak hravou formou projdou nenáročným výcvikem, kdy se naučí např. pojmenovat svoje pocity a emoce, které prožívají. Absolvováním kurzů získají sebejistotu a sebedůvěru. Tím samozřejmě také víru ve vlastní schopnosti, což je obrovský dar do jejich dalšího života.

Jindrovi se na Snadném učení líbilo a máme pocit, že se ujistil o tom, že je možné mluvit o větším množství témat, než si kdy myslel. A navíc se vyjádřil, že na hodiny k Vám kdykoliv a rád. Tak s ním, prosím, počítejte na další část Snadného učení. My si teď už jen přejeme, aby si vše - kroužky i Snadné učení - časově sedly.
SNADNÉ UČENÍ - maminka Hanka B., syn Jindra
O kurzu jsem se dozvěděla z letáčku a tušila jsem, že Aničce paní Zdeňka, prostředí i děti pomůžou. Naučila se zvládnout jednoduché cviky, které jí pomáhají zvládnout situace, kdy se cítí nejistá a nevěří si. Na každý kurz se moc těšila a skvěle zapadla mezi ostatní děti. Děti Aničce radily v situacích, kdy nevěděla, jak se zachovat a lektorka je jemně naváděla a povzbuzovala. Paní Zdeňka má děti velmi ráda a je cítit, že svou práci miluje a dělá naplno. Velmi děkujeme.
SNADNÉ UČENÍ - maminka Vlaďka S., dcera Anička
Děkuji za setkání s p. Šulcovou, která mi otevřela oči. Měla jsem možnost účastnit se kurzu ARTE hrátky pro ženy a také akce, která byla připravena pro rodiče a děti. Můj syn navštěvuje kurzy pro děti, které paní Šulcová vede. Dokáže velmi citlivě komunikovat s dětmi i o věcech, které jsou pro ně hodně nepříjemné. Můj syn se na akce s ní vždy velice těší a když ho něco trápí nebo se mu o něčem nechce mluvit, vždy odpoví, že to řekne jenom paní Šulcové. Ještě jednou děkuji
maminka Zuzana H., syn Jakub, Plzeň

Na svém blogu vás také občas nechám nahlédnout do příběhů klientů. Někdy jsem opravdu přítomna zázrakům, které se dějí v našich životech. Často novým pochopením a novým začátkům. Děkuji vám, že mohu být "u toho" s vámi.

Články na téma SNADNÉ UČENÍ na mém bogu - ZDE.