Víkend pro ženy - podzim 2021

Pojďte si hrát, tvořit, malovat a odpočívat.
V klidném a malebném prostředí Šumavy .

Dovolte si zažít podporu skupiny a zkušenost, že svět je barevný víc, než si myslíte.

Nemusíte mít výtvarné nadání, stačí otevřenost a chuť zkusit něco nového.
V každém z nás je kousek hravého dítěte, v každém se skrývá duše umělce.
Pojeďte je s námi v sobě objevit.
Čeká vás setkání se svým vlastním JÁ,
sebe-zkušenost, sebe-poznání, možnost něco změnit, objevit a pochopit.

Na co se můžete těšit?

 • Zdeňka Šulcová
  Poznáme samy sebe - budeme společně „TVOŘIT“ .
 • Zdeňka Šulcová
  Dovolíme si na chvilku se zastavit, uvolnit svoje myšlenky a skrze štětec či pastelku poodhalit svoje vnitřní touhy a přání.
 • Zdeňka Šulcová
  Společně budeme sdílet, poznávat, dávat i přijímat… prožívat, poznávat nejen samy sebe.
 • Zdeňka Šulcová
  Jako každý rok :-), budeme o sebe pečovat.

A co vás ještě čeká?

 • Zdeňka Šulcová
  cílem není terapie, ale dokázat pochopit, to co se v nás děje, umět pojmenovat emoci, která je s danou tématikou a situací spojená
 • Zdeňka Šulcová
  díky kreativnímu vyjádření, relaxaci a hravým setkáním nejen sama se sebou, ale také s dalšími lidmi se naučíme porozumět sami sobě a svému okolí
 • Zdeňka Šulcová
  sebepoznání a sebe-pochopení nám dává nový prostor a šanci pro osobní růst a rozvoj
 • Zdeňka Šulcová
  na vědomé setkání se svým nevědomím pomocí obrazů
 • Zdeňka Šulcová
  zjistíte, že se svými problémy nejste sama
 • Zdeňka Šulcová
  získáte čas sama pro sebe

... a určitě bude i překvapení 🙂

Kde a kdy to bude?

8. - 10. 10. 2021

Penzion Hedera, Zelená Lhota 74, 340 22  Nýrsko

Ubytování v rodinném penzionu HEDERA.
Bez zajištění stravování, možnost vlastního vaření – společná kuchyně s jídelnou, vždy zvládáme společně :-).
Cena za pobyt 780 Kč (2 noci).
Doprava: vlastní

Reference aneb co o pobytu řekly:

Ještě jednou děkuji, že jsem mohla strávit víkend s Vámi všemi. Ty víš, že jsem se na něj dlouho těšila a poslední týden VĚŘILA, že se opravdu uskuteční. Ač jsem jela podruhé, program nebyl stejný a perfektně přizpůsobený našemu počtu. Absolutně nic bych neměnila. Byla to náročná práce, ale nádherná! Odjížděla jsem unavená, ale šťastná a nabitá energií a přesvědčením, že všechno jde, když se (alespoň malinko) chce. A ta euforie stále trvá. Děkuji Ti za vše, co děláš a jsem nesmírně šťastná, že jsi přišla do mého života!
Víkend pro ženy - reference
Lenka Altmannová
Dostala jsem šanci být u zrození radosti, pokoření smutku, dostala jsem šanci vnímat sama sebe a zjistit, že potřebuji občas i já zachránit, dostala jsem šanci poznat lásku, bolest, hloubku našeho myšlení, ale hlavně jsem poznala úžasné bytosti, které naplnili mé srdce štěstím, protože díky člověku, kterého si nesmírně vážím, že jsem mohla být tou kapkou naděje pro ně.
Víkend pro ženy - reference
Lucie Pechová
Chci ti poděkovat za dny, který jsem s tebou a ostatními mohla prožít. Po dlouhé době jeden z nejzážitkovějších víkendů. V první den, když postupně hodnotím, mi hodně otevřela oči a duši hra,, Kdo jsi?,, Při ní, když jsem se poslouchala, jak se dokola neustále opakuji a nemám druhé osobě o sobě co říci, bylo pro mě velkým překvapením, zklamáním a zjištěním, jak jsem prázdná a smutná osoba. Hru určitě doporučuji. Přiznám se ti, že po této hře mluvit o sobě ještě minutu a půl bylo psychicky vyčerpávající. Co říct, aby se ostatní o mě něco dozvěděli, když si chvíli předtím uvědomíš, že tvůj život nic nenaplňuje. Pro mě velkým údivem bylo to, že jsem nahlas řekla o smrti manžela. V tu chvíli jsem cítila, jak ze mě spadl černý těžký kámen. Mě se tak ulevilo. I když výtvarně nejsem nadaná, což bylo zjevné, všechny tvé připravené činnosti měli hluboký smysl a význam. Upřímně ti řeknu, takhle hluboko do vnitra srdce jsem si ještě nesáhla. Sama sobě jsem se otevřela a uvědomila si, že žiju opravdu jako ten Netvor z pohádky. Bylo skvělé, že jsme se ve skupině podporovali, měli možnost si vyslechnout názor druhého člověka, bylo to pohlazení po duši i na zamyšlenou. Příběhy ostatních byly tak zajímavé, člověk neměl chvíli se nudit, nebo si říct, to mě nezajímá. Všechny minuty strávené o tomto víkendu mi zůstanou zapsány v srdci. Uvědomila jsem si, že nemusím být sama, můžu mít dobré přátele a kamarádky a že chci proti samotě bojovat. Nebýt Tebe, můj dobrý anděli, neuvědomila bych si to. Zachránila jsi už tolik lidských životů, včetně mého, že ti jinak než ANDĚLI, říct nemůžu.
reference - víkend pro ženy
Lucie Holá
víkend pro ženy - Zdeňka Šulcová

desátým rokem vedu kurzy pro ženy, pro děti a společné pro rodiče a děti.  Jsem autorkalektorka sebe-zkušenostních a sebe-rozvojových kurzů a seminářů, autorka a zakladatelka projektu Snadné učení. Cesta osobního rozvoje a výzev mě baví, jsem vaše nadšená průvodkyně.  Jsem ŽENA, milující a milovaná manželka, maminka a dnes už i babička.

Víkend proběhne 8. - 10. 10. 2021

Cena víkendu

+ cena ubytování 780 (platí se na místě)

od 1. 9. bude cena 4. 960 Kč

Potřebujete se ještě na něco zeptat?