Kurzy na živo

Zvu vás na kurz, seminář, workshop…

Zvu vás ke společnému setkání na živo.

 

ikona

Proč na živo??

Protože se sejde skupina stejně naladěných lidí.
Protože máte možnost se setkat, potkat, sdílet, dávat i přijímat, vnímat prostor a lidi kolem sebe.

Jaké kurzy mám v nabídce?

Chceš se o kurzech dozvědět více? Klikni NA OBRÁZEK .-).

Arte večer

Arte večer

Arte hrátky

ArteHratky

Automatická kresba

Zdeňka Šulcová - kurzy

Barevné odpoledne

Barevné odpoledne kurzy

Víkend pro ženy

víkend pro ženy

Arte ateliér

automatická kresba, osobní rozvoj, kreslení, kurzy v Plzni, sebevědomí, sebejistota

Speciální kurzy na Bachovy květové esence.

Bachovy esence I
"Zakladní kurz pro vás"

Zdeňka Šulcová - konzultace Bachové esence

Bachovy esence II
"Skládáme svůj příběh"

Bachové esence II - kurz Zdenka Šulcová

Bachovy esence III
"Propojíme mysl a duši"

Bachový esence kurz - Zdeňka Šulcová
Zdeňka Šulcová - Bachové esence, Kineziologie, ArteTerapie

Jsem absolventka mezinárodního certifikovaného vzdělávání BIEP I. (r. 2012) a II. stupně (r. 2016) a plně respektuji základní myšlenky Dr. Bacha.

- Dr. Bach byl přesvědčen, že každý z nás má svou vlastní zodpovědnost za svůj zdravotní stav. Bachovy květy jemným způsobem obnovují vnitřní rovnováhu a tím přináší rovnováhu mysli, těla i duše.

Byl to krásný víkend plný zážitků. Od začátku až do konce to bylo milé, zajímavé a plné myšlenek, emocí. Jsem stále duchem na Šumavě a jsem teď taková tichá, zahloubaná do sebe. Je to příjemné.
Helena Bělohubá
Dostala jsem šanci být u zrození radosti, pokoření smutku, dostala jsem šanci vnímat sama sebe a zjistit, že potřebuji občas i já zachránit, dostala jsem šanci poznat lásku, bolest, hloubku našeho myšlení, ale hlavně jsem poznala úžasné bytosti, které naplnili mé srdce štěstím, protože díky člověku, kterého si nesmírně vážím, že jsem mohla být tou kapkou naděje pro ně.
Lucie Pechová
Ráda by Ti ještě jednou poděkovala za úžasný víkend s arte pro ženy. Chci Ti poděkovat hlavně za Tvůj čas a energii, kterou tomu dáváš a je cítit z každé aktivity, kterou jsme si procházely. Děkuji za vytvoření velmi bezpečného a inspirativního prostoru pro každou jednu z nás i celek jako takový. Již v loňském roce jsem měla možnost s Tebou zakusit sílu ženské podpory a léčivého účinku sdílení. Mít možnost podívat se sama na sebe, zpříma na své strachy, obavy, ale i touhy a přání, mít možnost je vyslovit pro sebe i nahlas. Mít možnost inspirovat se a inspirovat jednu druhou, mít možnost zdravého "srovnání" své cesty a podívat se, co vše jsem již prošla, a kam mne mé touhy vedou, otevřít se tomu všemu a přijímat a dávat. Úžasná zkušenost, která přes všechnu tu bolest za to stojí.
Alice Černovská
Děkuji za možnost seznámit se s paní Zdeňkou Šulcovou. Absolvovala jsem pod jejím vedením kurz Arte malování pro maminky a následně i kurz Arte maminky s dětmi. Oba kurzy byly profesionální, poučné, příjemné a hlavně vedené s láskou od srdíčka. Za vše Zdeňce Šulcové moc děkuji🥰. maminka Jarka Žáková, 3 děti
maminka Jarka Žáková, 3 děti
Z mé strany šlo o první takto využitý víkend. Jsem doma asi 4 hodiny a stále jsem plná všeho. Lásky, přátelství, pochopení, bolesti i pláče. Ale už teď vím, že příště pojedu bez strachu, obav a hloupých předsudků. Není to o místě, počasí. Veškerý čas jste plně semknutý s lidmi, sdílíte jejich štěstí, bolest, radost. Neumím to napsat jinak, takto jsem tenhle víkend vnímala já.
Veronika Tožičková

Máte zájem o nějkaý kurz? Zapište se na waiting list, jakmile bude vypsaný termín vašeho kurzu, budu vás informovat jako první.

Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko „Dej mi vědět až kurz bude“ souhlasíte s mými zásadami ochrany osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace o novinkách. Z odběru novinek se můžete kdykoliv odhlásit v každém e-mailu.