SEMINÁŘE A KURZY

Pojďme se potkat na semináři či kurzu ve společnoti stejně naladěných lidí

V praktických a zážitkových setkáních se vyjadřujeme pomocí výtvarných prostředků. Neučíme se malovat “obrazy”, ale výtvarný proces vnímáme jako způsob komunikace sama se sebou. Učíme se více naslouchat svému JÁ, svému tělu a hledáme souvislosti.

Reference

Miluji svoji práci a vaše spokojenost je přesně to, co mě posouvá dál. Moc vám všem děkuji za zpětné vazby, emaily a zprávy, které mi posíláte. Jsou pro mě darem a moc si jich vážím.

**Víkend pro ženy** Ahojky, dostala jsem šanci být u zrození radosti, pokoření smutku, dostala jsem šanci vnímat sama sebe a zjistit, že potřebuji občas i já zachránit, dostala jsem šanci poznat lásku, bolest, hloubku našeho myšlení, ale hlavně jsem poznala úžasné bytosti, které naplnili mé srdce štěstím, protože díky člověku, kterého si nesmírně vážím, že jsem mohla být tou kapkou naděje pro ně.

Lucie PechováLaktační poradkyně

**Víkend rodiče a děti** Ahoj Zdeňko, za všechny tři bych Ti chtěla poděkovat za krásný víkend plný zážitků. Od začátku až do konce to bylo milé, zajímavé a plné myšlenek, emocí. Jsem stále duchem na Šumavě a jsem teď taková tichá, zahloubaná do sebe. Je to příjemné. Jak se cítíš Ty? Udělala jsi pro nás hodně. Víš, umím posoudit, jak ses tomu musela věnovat, aby to bylo takové fajn.. Měla jsem každý rok na starosti 5 dní programu na táboře s angličtinou, tak vím, co to obnáší.

Helena Bělohubákoordinátorka

**ARTE hrátky pro ženy** Pro ty, kteří neví anebo stále ještě váhají nabízím soukromé Artebilancování: Co mi Arte dalo? Rozhodně důvěru ve svou intuici a pocity, přesvědčení že nic není náhoda, umění říci také někdy důrazné NE! a fajn lidi ve skupině. Co mi Arte vzalo? Pocit, že se musím vždycky každému zavděčit, strach dovolit si, mít se ráda, a větu: "Teď už nemám šanci, až někdy v příštím životě!". Díky Zdeni, rozhodně to stálo za to, škoda že jsem tak dlouho otálela.

Karolína R.zubní laborantka

AKTUÁLNÍ SEMINÁŘE A KURZY

0302

ARTE večer aneb "Jak štětce a pastelky vypráví naše příběhy"

3.2. 2020 17:30 - 1.6. 2020Plzeň, centrum RADOSTNÍK, Koperníkova ul. 41
Jedenkrát v měsíci se budeme společně setkávat, tvořit, pracovat, sdílet a podporovat…
0502

ARTE HRÁTKY pro ŽENY aneb "Jak poznat samu sebe"

5.2. 2020 17:00 - 13.4. 2020Plzeň, centrum RADOSTNÍK, Koperníkova ul. 41
Jste otevřeni k tomu, nahlédnout na obrazy vaší duše? Dát jim tvar,…

SEMINÁŘE A KURZY

Pojďme s potkat na semináři či kurzu ve společnoti stejně naladěných lidí

Miluji práci s lidmi. Když mohu předávat co umím, když mohu motivovat druhé ke změně, když mohu podávat ruku na cestě za svým JÁ. Když mohu být u toho.

Miluji artefiletiku a artetearapii. Při svojí práci využívám právě tyto techniky, díky kterým pomáhám lidem najít cestu ke svému vnitřnímu JÁ a ke své vnitřní svobodě.

Pokud jste otevřeni k tomu, nahlédnout na obrazy vaší duše, dát jim tvar, barvu a pohyb, pak je tento kurz určený právě pro vás. Zaměříme se na objevování sama sebe a odkrývání skrytých vnitřních zdrojů. Budeme se setkávat v kruhu žen, kde budeme jak individuálně, tak společně pracovat, sdílet, podporovat se...

V praktických a zážitkových setkáních budeme více naslouchat svému JÁ, svému tělu a hledat souvislosti. Hlavní náplní je malování a tvoření na zadané téma.

"POMOHU VÁM I VAŠIM DĚTEM STÁT SE SPOKOJENÝM A SEBEVĚDOMÝM ČLOVĚKEM."


Buďte šťastná žena ! Dokážete díky tomu vytvořit DOMOV plný radosti a lásky. Vaše děti budou také šťastné. 

Připravuji KURZY pro všechny ženy, které jsou skvělé manželky, dcery, matky, babičky..., ale chtějí být také ÚŽASNÉ ŽENY. Někde uvnitř hledají tu svoji "vnitřní ženu". 
Každá žena je křehká a přece silná, obyčejná a přece smyslná, plná strachu a přece odvážná. Každá z nás jsme jedinečná...

 ŽENY

Pro všechny ženy, které jsou skvělé manželky, dcery, matky..., ale chtějí být také ÚŽASNÉ ŽENY.

Každá žena je křehká a přece silná, obyčejná a přece smyslná, plná strachu a přece odvážná.

Každá žena je jedinečná...

 DĚTI

Miluji práci s dětmi. Když s nimi mohu tvořit, pracovat, malovat a kreslit. Při kurzech být s nimi, sedět s nimi na zemi a být součástí jejich úžasného světa. Plně respektuji jejich moudrost a přiznám se vám, učím se já od nich :-).

RODIČE  a DĚTI

Rodina byla a je v mém životě velice důležitá, vždycky jsem ji ctila a respektovala.

Kurzy pro rodiče nebo společné kurzy dětí a rodičů, jsou často plné zázraků. Bývám přítomna nádherných okamžiků pochopení.