21 dnů jako „Cesta ke změně“

Kurz 21 dní ke změně - Zdeňka Šulocvá

Opravdu to stačí?

Chcete ve svém životě něco změnit, vytvořit si nový návyk? Chystáte se udělat něco jinak?

21 dní ‒ to jsou tři týdny. Je to hodně nebo málo? Zdá se to být doba krátká na to, aby se člověk nějak zásadně změnil. Je to však dost dlouhá doba na to, aby vaše mysl, resp. váš mozek, začal registrovat, že se něco děje jinak.

Každá cesta začíná prvním krokem. Vašich 21 dní začíná vždycky prvním dnem a rozhodnutím ‒ CHCI ZAČÍT. Hned teď ‒ ne prvního v příštím měsíci, v pondělí nebo další týden.

Jak to vnímáte vy?

Je to sice málo času na to, aby se z gaučového povaleče stala nadšená sportovkyně se zdravým životním stylem nebo někdo, kdo poběží maraton, ale na druhou stranu je to dost času na to, aby se vám podařilo změnit pohled na váš život, rozhodnout se dělat věci jinak.

Tři týdny jsou docela dlouhá doba na to, abyste si osvojily nějaký (ideálně jeden) nový dílčí návyk. Může to být i něco docela malého, malý krůček, který se stane součástí něčeho velkého. Někdy opravdu malá drobnost, kterou se rozhodnete zařadit do svého života, dokáže změnit a udělat velké věci.

Chcete tipy?

  • Zkuste si každý večer uvědomit a s vděčností poděkovat za tři věci, které se vám ten den povedly. Za co jste dneska vděčné?
  • Zkuste opravdu 21 dní poctivě každý večer toto praktikovat, věřte mi, že zažijete a pocítíte opravdovou změnu.
  • Změna se projeví ve všech oblastech vašeho života. Začnete si více věřit, naučíte se vědomě prožívat „tady a teď“, budete umět pojmenovat pocity, které právě prožíváte…
  • Malá drobnost, pár minut denně, malé vědomé zastavení stačí a budou se dít velké věci!

Jdeme na to. Jak začít?

Musíte se ROZHODNOUT.
Udělejte si se sebou dohodu, dejte si malý úkol.
A je to, máte plán na každý den. Teď už je to jenom na vás. Splnit malý úkol, který si dáte.

Co se bude dít

Za několik dní (už to nebude tak těžké jako na začátku) budete nový návyk dělat automaticky, často se dokonce na daný úkol začnete těšit. Je to součást procesu, začínáte si zvykat a vaše komfortní zóna se stává z nepříjemného vykročení celkem přirozeným procesem. Svůj nový návyk už přirozeně zařazujete do běžného dne, začínáte si ho užívat. Je to normální součást našeho života.

Mam pro vás TIP

Pokud nechcete začínat sama a chcete-li využít podporu skupiny, tak vás zvu do kurzu, který pro vás připravuji. Provedu vás kurzem 21 dní ‒ cesta ke změně aneb „poznej sama sebe“, ke kterému bude založena FB skupina, kde se budeme vzájemně podporovat, sdílet svoje objevené strašáky a kostlivce, ale také „aha“ momenty. Budeme se vzájemně podporovat na cestě ke změně.

Přidejte se, já už se na cestu a na setkávání se s vámi moc těším. Přihlaste se, ať vám neuteče info o začátku kurzu.

Budu vaší nadšenou průvodkyní na cestě poznávání, objevování skrytých talentů a darů, které máme v sobě každá z nás. Ukážu vám, jak vnést do vašeho života spokojenost a radost a stát se tak šťastnou a spokojenou ženou.

Zdeňka

Zdeňka Šulcová
Už více než 10 let pracuji se ženami a ukazuji jim cestu, jak objevit samu sebe Pomáhám jim najít sílu a odvahu udělat svůj první krok a být šťastná a spokojená žena.   Jsem autorka a lektorka sebe-rozvojových kurzů pro vás, potkat se můžeme také na individuálních konzultacích. Pracuji s dospělými i dětmi. Jsem přesvědčená, že pouze šťastná máma může vychovat šťastné děti.   Setkat se můžeme také na živých kurzech, které pro vás připravuji. Provázím vás také on-line kurzy a podporuji ve FB skupině Šťastná a spokojená žena.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.