Samoléčící síla je v každém z nás

Můj život s metodou One brain (kineziologií)

S kineziologií jsem se setkala tzv. nenáhodnou náhodou cca před sedmi lety. Sama jsem s ní měla velmi dobrou zkušenost, protože mi kdysi pomohla vyřešit problém. Měla jsem velký zájem ji více poznat, anebo ji přímo studovat. Vždy se ale našel důvod, proč jsem se na kurz nepřihlásila. Avšak brzy se vše změnilo.

Jednoho dne přišel e-mail z jedné čajovny s pozvánkou na přednášku o kineziologii. E-maily s podobnými nabídkami většinou vůbec neotevírám, ale tento byl jiný. A na přednášku o kineziologii jsem se vydala společně se svojí dcerou. Přednášející p. Rutová hovořila o tom, kde a jak metoda dokáže pomáhat, uváděla příběhy ze života a svojí dlouholeté kineziologické praxe. Mimo jiné hovořila i o kurzech, které začínají za dva dny. Bylo rozhodnuto.

Na první kurz jsem přišla a pak už nebyla cesta zpět.

Najednou ucítíte na vlastní kůži, jak metoda úžasně funguje. Vnímáte, jak se pomalu začnou řešit situace a události ve vás a okolo vás. Dojde i na dlouholetá trápení. Celý svět se proměnil. Komplikované vztahy začaly pomalu roztávat. Cítila jsem, že díky této metodě mohu pomáhat nejen sama sobě, svojí rodině a svým blízkým, ale také všem ostatním, kteří budou na sobě chtít pracovat. Studovala jsem intenzivně dva roky, absolvovala jsem všechny nadstavbové kurzy včetně specializovaných tematických jednodenních seminářů. Měla jsem možnost poznat jednoho ze zakladatelů této úžasné metody – Daniela Whitesida. A také studovat speciální kurzy u zahraničních lektorů, kteří mě vždy dokázali posunout ještě o kousek dál.

Moje děti dokázaly zbavit ekzémů a alergie

Svoje nadšení z metody jsem šířila kolem sebe. Vše jsem si postupně testovala sama na sobě, na svojí rodině a svých blízkých. Hlavně jsem chtěla pomoci svým dětem. Díky této skvělé metodě, se moje děti dokázaly zbavit ekzémů a alergie, se kterými jsme bojovali několik let.

Využití metody ONE BRAIN (kineziologie) je prakticky neomezené. Každý z nás je původcem svých problémů a zároveň zdrojem jejich řešení. Máte tak možnost zpracovat svoje negativní programy, které jsou uloženy ve vaší paměti.

Pomůže odstranit bariéry a uvolnit zablokovanou energii z minulosti skrze pochopení a dá vám možnost svobodně se rozhodovat v přítomnosti.

Metodou One Brain je možné pracovat bez jakéhokoli omezení. Nezáleží na věku klienta ani na zdravotním problému. Je možné řešit v podstatě cokoli. Hodí se i pro malé děti; nejsou zde žádné kontraindikace.

Cílem terapie je zajistit ideální funkci mozku.

Ta nastává v okamžiku, když dokonale spolupracuje pravá i levá mozková hemisféra. Většina dnešních lidí využívá pouze jednu z nich. Kineziologie pracuje na obnovení spolupráce obou mozkových hemisfér.

V každém věku nás provázejí stresové situace. Mnohdy již od početí, prenatálního vývoje, porodu, dětství až do dospělosti. Většinou se jedná o silný emocionální – negativní zážitek. Každá tato situace se nám zapíše do našeho mozku a může způsobit zablokování energetického proudění na této úrovni a následně i v příslušné části těla. Buněčná paměť těla eviduje všechny informace o každém energetickém bloku. Dopady mohou být různé duševní i fyzické problémy. Alergie, bolesti hlavy, zad, obezita, různé typy závislostí, strachů, fobií apod. Kineziologie se velmi často používá k řešením dyslexie klientů.

Pokud jsme něco zapomněli, neznamená, že to v podvědomí neexistuje. Tyto prožitky nám mohou ovlivňovat naše životy, většinou takovým způsobem, který se nám nelíbí. Metoda Kineziologie nediagnostikuje ani neléčí. Kineziologie odstraňuje příčinu stresu tím, že odstraníme blokády a uvolníme energetický tok v těle. Pak dokážeme probudit samoléčící sílu organismu. Přes odžité pochopení a následné korekce dokážeme naše tělo povzbudit k sebeuzdravení.

Zdeňka Šulcová
Už více než 10 let pracuji se ženami a ukazuji jim cestu, jak objevit samu sebe Pomáhám jim najít sílu a odvahu udělat svůj první krok a být šťastná a spokojená žena.   Jsem autorka a lektorka sebe-rozvojových kurzů pro vás, potkat se můžeme také na individuálních konzultacích. Pracuji s dospělými i dětmi. Jsem přesvědčená, že pouze šťastná máma může vychovat šťastné děti.   Setkat se můžeme také na živých kurzech, které pro vás připravuji. Provázím vás také on-line kurzy a podporuji ve FB skupině Šťastná a spokojená žena.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.