SNADNÉ UČENÍ má nový WEB

Pomáháme zvýšit sebevědomí a zvládnout specifické poruchy učení dětí

Nový projekt, který vznikl v centru RADOSTNÍK je připravený pro vaše děti a má nové webové stránky – www.snadneuceni.cz.

SNADNÉ UČENÍ je nyní připravené pomoci vašim dětem zvýšit sebevědomí a projít dětstvím zlehka a s radostí. Vaše děti  budou zase rády chodit do školy. Naučí se několik jednoduchých cviků – jak se lépe učit, soustředit se. Společně se tak budete se svými dětmi těšit z pokroků, které budou dělat.

Dovolte mi představit vám nové webové stránky našeho projektu SNADNÉ UČENÍ – www.snadneuceni.cz.

Projekt pomáhá našim dětem projít dětstvím zlehka a s radostí. Pomáhá jim zvýšit sebevědomí a zvládnout specifické poruchy učení. Na našich kurzech se děti naučí lépe zvládat stresové situace. Díky několika jednoduchým cvikům, které jim pomohou zaktivovat levou a pravou mozkovou hemisféru, se budou lépe soustředit, podpoří se jejich pozornost a jistě přijdou také lepší výsledky. Začnou zase rády chodit do školy.

Projekt SNADNÉ UČENÍ je na svém začátku, takže jako naše děti se učí zvládat spoustu nových věcí, které je v  životě čekají, tak i náš projekt se bude dále vyvíjet. Rodiči projektu jsem já Zdeňka Šulcová – autorka a zakladatelka a spolu se mnou můj parťák a maskot projektu Eda Radostník – veselý mravenečník, který děti bude provázet na kurzech a je vždy připraven jim naslouchat.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.